У Дніпрі відкривається футбольна дитяча школа від ФК «Динамо Київ»

У Дніпрі відкривається футбольна дитяча школа від ФК «Динамо Київ»

Август 31, 2018 0 Автор admin

31 серпня, у Дніпрі відбудеться урочисте відкриття ФК «Динамік» за підтримки ФК «Динамо Київ». Про це сьогодні під час прес-конференції в ІА «Мост-Дніпро» розповів екс-футболіст, президент ФК «Динамік Київ» Валерій Радченко, передає Дніпроград.

ФК «Динамік» готуватиме футболістів у Дніпрі, які в майбутньому отримують запрошення на вступ до ФК «Динамо Київ», а також зможуть виступати за інші футбольні клуби.

«Набір хлопців в дитячий футбольний клуб стартує вже цієї неділі, 2 вересня, і триватиме протягом усього вересня, щосуботи та неділі. Запрошуємо майбутніх спортсменів віком від п’яти до десяти років. Аби вступити до клубу, діти мають пройти відповідні тести на швидкість, реакцію та інші технічні якості», — розповів Радченко.

З нагоди відкриття філії з 31 серпня по 1 вересня в Дніпрі відбудеться Всеукраїнський дитячий турнір, в якому візьмуть участь шість дитячих футбольних команд. Перші змагання стартують завтра, 31 серпня, о 12:00 за адресою вулиця Метробудівників 7, територія школи №106.

Автор: Дарина ТВАРА

Источник