В семи школах Дніпра уроки почнуться, попри незавершені ремонти

В семи школах Дніпра уроки почнуться, попри незавершені ремонти

Август 31, 2018 0 Автор admin

За декілька днів у суботу, 1 вересня, у школах Дніпра розпочнеться новий навчальний рік. В деяких школах заняття стартують пізніше – у понеділок, 3 вересня. Попри це, в частині загальноосвітніх закладів міста лише завершуються ремонти даху, зовнішні фарбування тощо. До того ж, в семи школах, в яких ремонт замовив департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міськради, роботи не закінчяться навіть до початку навчального року.

Про це дізнався кореспондент Дніпрограда під час рейду до школи №140, в якій досі триває ремонт.

«Школа №140 побудована за блочним принципом та завжди була дуже холодною. Ми почали ремонтні роботи у липні минулого року. Протягом першої частини робіт ми замінили тротуарну плитку на подвір’ї школи, утеплили фасад на 70%, встановили склопакети по всьому приміщенню, а також поставили новий баскетбольний майданчик з резиновим покриттям. В цьому році ми облаштували пандуси, перила, антивандальні двері. До того ж, повністю відремонтували дах школи», — розповів директор підрядної організації Антон Чорнодуб.

Підрядники додали, що гарантійний термін зовнішнього ремонту школи складає 3-5 років.

Замовником ремонтних робіт виступив департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міськради. Начальник управління інфраструктури міста Петро Шматченко стверджує, що наразі ведуться останні роботи, які будуть завершені до першого вересня. Проте в ряді шкіл виконати ремонт вчасно не вийшло.

«Зовнішні роботи, передбачені проектом, майже виконані, адже всередині школи ми нічого не ремонтували. Наразі такі ж роботи виконуються в школах №148, 7, 106, 15 та 73. Загалом ми замовили реставрацію семи шкіл. Ремонти в цих закладах йдуть по плану і не закінчяться до початку навчального року через трудомісткі роботи», — зазначив Петро Шматченко.

Начальник управління інфраструктури міста переконує, що роботи в семи загальноосвітніх школах, які замовив департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міськради дуже важливі, тож вартість проектів склала близько 40-60 мільйонів гривень.

Чиновник вважає, що зовнішні ремонтні роботи не заважатимуть навчальному процесу. Проте заміна покрівлі, монтажні роботи на майданчиках поблизу школи проводяться досить гучно. Шум може легко відволікати та заважати школярам зосередитися під час уроків, адже протягом вересня вікна у класах, зазвичай, відчинені.

Нагадаємо, що адміністрація шкіл Дніпра разом із батьківськими радами мають вирішити, коли проводити урочистості з нагоди Дня знань – 1 вересня чи 3 вересня. До того ж, у деяких загальноосвітніх навчальних закладах досі не завершені ремонти.

Раніше повідомлялося, що на сьогодні у Дніпрі сформовано 369 перших класів, більшість з яких навчатимуться за методикою Нової української школи.

Автор: Людмила СТУПАК

Источник