Україна завтра — експертна дискусія про майбутнє держави

Україна завтра — експертна дискусія про майбутнє держави

Декабрь 12, 2018 0 Автор admin

Україна завтра: експерти обговорили що може чекати українців у майбутньому

7 грудня, у інформаційно-виставковому центрі Mediaprostir зібралися провідні експерти аби публічно обговорити перспективи України та українців у майбутньому.

Як зазначають учасники дискусії, сьогодні Україна має хороший людський потенціал та колосальні перспективи розвитку, але водночас ми втрачаємо наші можливості через неефективне управління державою і відсутність сформованого та затвердженого спільного погляду на наше майбутнє.

Філософ Сергій Дацюк (Сергей Дацюк) зауважує, що для того аби думати про майбутнє, українцям необхідно створити власну унікальність, на якій буде базуватися все інше.

«Що у нас є, чого немає в інших? Наша мова потужніша за інші? Чи є наша культура настільки унікальною аби боротися з іншими? Нам необхідно спочатку зрозуміти, хто ми і що нам треба, після чого створити власну потужну унікальність, яка об’єднає нас і змусить боротися за майбутнє, опираючись на це», — зазначив Сергій Дацюк.

У свою чергу, громадський діяч Роман Сердюк (Roman Serdyuk) додав, що як приклад можна брати шлях європейських країн і базувати наш подальший розвиток саме на європейських цінностях.

«Наші погляди мають бути унікальними, але вони не повинні йти всупереч європейському світогляду. Нам варто йти саме в такому напрямку», — сказав Сердюк.

Експерти наголошують, що українцям необхідно вирішити, задля чого і як нам всім жити разом в країні. За їхніми словами ніхто зсередини чи ззовні не має права нав’язувати українцям свої правила. Нам треба домовитись між собою.

Відео дискусії:
https://bit.ly/2G8Ca3l