Дніпровська міська рада ухвалила рішення для розвитку ОСН

Дніпровська міська рада ухвалила рішення для розвитку ОСН

Октябрь 24, 2018 0 Автор admin

На сесії 24 жовтня Дніпровська міська рада ухвалила два рішення, які мають стати поштовхом до розвитку органів самоорганізації населення в місті Дніпрі.

Перше рішення авторства Артема Хмельникова, яке розроблялось, у тому числі, активістами ГО “Інститут реформ та інновацій” – про передачу повноважень по утворенню ОСН від районних в місті Дніпрі рад до міської ради. Це рішення дозволить не лише утворювати ОСН міській раді, як того вимагає Статут територіальної громади, а і делегувати повноваження міської ради. Активісти нашої громадської організації адвокували прийняття цього рішення із лютого 2017 року.

Друге рішення – це положення про ОСН в місті, метою якого є закріпити порядок утворення ОСН міською радою та співпраці органів самоорганізації та міської ради. Автором цього рішення є експерт ГО “Інститут реформ та інновацій”, депутат міської ради Анжеліка Пилипенко.

За ці рішення проголосував 51 депутат, двоє утримались, один – не голосував. Дякуємо за таку позицію міському голові та депутатам міської ради.

Источник