Прес-конференція «Перспективи розвитку самоорганізації населення в місті Дніпрі»

Прес-конференція «Перспективи розвитку самоорганізації населення в місті Дніпрі»

Сентябрь 3, 2018 0 Автор admin

До уваги журналістів, блогерів та громадських активістів

Сьогодні, 3 вересня 2018 року, о 14:00 у громадському інформаційно-виставковому центрі Mediaprostir (пр. Олександра Поля, 2д) відбудеться прес-конференція «Перспективи розвитку самоорганізації населення в місті Дніпрі»

Наші спікери:

реалізатори проекту “СамоОрг-Дніпро”
Роман Сердюк (Roman Serdyuk)
Shebanov Vadym

Спікери презентують власний погляд на подальший розвиток органів самоорганізації населення та презентують Концепцію розвитку органів самоорганізації населення в місті Дніпрі.

У концепції розвитку містяться пропозиції зафіксувати на папері поточні проблеми самоорганізації населення:

👉 відсутність реальних важелів впливу на органи місцевої влади
👉 недостатній рівень фінансування з місцевих бюджетів
👉 небажання делегувати повноваження для вирішення локальних питань мікрорайонів

За задумом громадських активістів Концепція пропонує не лише визнати наявні проблеми, а і закріпити шляхи їх вирішення та стати дорожньою картою розвитку самоорганізації населення в місті і співпраці між органами самоорганізації та місцевою владою.

Автори концепції після широкого обговорення передадуть її до Дніпровської міської ради разом із пакетом документів, які пропонується прийняти в якості рішень міської ради.
Прийняття цих рішень сприятиме децентралізації в місті та має закріпити на міському рівні принцип субсидіарності в місцевому самоврядуванні.

Довідка:
Проект “СамоОрг-Дніпро” — це міський проект, що реалізується ГО “Інститут реформ та інновацій” в межах проекту Центру політико-правових реформ «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади» за підтримки Європейського Союзу. Думки, висловлені експертами ГО “Інститут реформ та інновацій”, жодною мірою не відображають офіційної позиції Центру політико-правових реформ та Європейського Союзу.

 

Источник