Завершився етап подання заявок на бюджет участі

Завершився етап подання заявок на бюджет участі

Август 28, 2018 0 Автор admin

26 серпня завершився етап подачі заявок на програму «Бюджет участі» м. Дніпра. Загалом на розгляді міської ради наразі є 241 проект, із яких 75 уже було відхилено.

У зв’язку з тим, що процес подачі проектів відрізняється від процесу минулих років – департамент з питань енергоефективних технологій та ініціатив Дніпровської міської ради (далі Департамент) отримав велику кількість звернень з проханням подовжити термін подачі проектів, оскільки автори не встигають сформувати проектні заявки для участі у визначений термін. Це пов’язано з більш ретельною да детальною підготовкою проекту, з формуванням комерційних пропозицій та зі зміною вимог Положення про партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Дніпрі.

Результатом розгляду звернень громадян став наказ директора Департаменту № 41-а від 10.08.2018. Наразі, термін подачі проектів складає 42 дня з 16 липня до 26 серпня включно. Нагадуємо, раніше термін складав 20 днів з 16 липня по 10 серпня.

Голосування за проекти триватиме з 22 вересня по 14 жовтня. Проголосувати за проекти бюджету участі можна за посиланням.